1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

90 Hz Ekran! Huawei Matebook 14s İlk BakışHuawei, üretkenlik için tasarlanan MateBook dizüstü bilgisayar serisine 14,2 inç MateBook 14s’yi ekledi.

En yeni Huawei dizüstü bilgisayar oldukça etkileyici görünüyor. MateBook 14s, 3:2 en boy oranına sahip 14,2 inç 2.5K FullView ekrana sahiptir.

Ekran ayrıca, uygulamalarınızda gezinirken daha akıcı bir deneyim için 90 Hz‘e kadar yenileme hızını destekler ve pilden tasarruf etmenize yardımcı olmak için 60 Hz ile 90 Hz arasında geçiş yapma seçeneği sunar.

Bu dizüstü bilgisayar aynı zamanda ağır iş yükleri için tasarlanmış yeni 11. nesil Intel H-Serisi işlemci üzerinde çalışacak, yani bu dizüstü bilgisayar oldukça hızlı bir şekilde çalışıyor.

Ayrıca entegre Intel Iris Xe grafikleri sayesinde bazı oyunları da MateBook 14’lerde de çalıştırılabilecektir.

MateBook 14s ayrıca 60Wh yüksek kapasiteli bir pile sahip ve 90W güç adaptörüyle birlikte gelmektedir. Huawei, 15 dakikalık şarjla üç saat kullanım iddia ediyor.

Ayrıca MateBook 14s, Huawei Sound’u içeren ilk dizüstü bilgisayardır. Güçlü bas ile etkileyici bir ses deneyimi sağlayan yeni dizüstü bilgisayara dört hoparlör bulunmaktadır. Huawei, 5 metreden ses alabileceklerini iddia ediyor. 

Ayrıca, gürültü engelleme teknolojisine sahip olmaları, bu dizüstü bilgisayarı gürültülü ortamlarda iş görüşmesi yapması gereken herkes için harika bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor.

Ayrıca bir parmak izi güç düğmesi ve yüz tanıma özellikleri de bulunmaktadır. Bu nedenle dizüstü bilgisayarınızda oturum açmanız sizin için daha kolay hale geliyor.

Yorum Yap