1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple, Ekim 2021 Etkinliğinde Ne Tanıtacak? MacBook Pro 2021, AirPods 3 ve Daha Fazlası…


Apple etkinliği bugün (18 Ekim Pazartesi) gerçekleşecek ve yeni MacBook Pro, AirPods 3 ve belki de diğer ürünlerle ilgili önemli haberler bekliyoruz. İşte heyecanla beklenen Ekim 2021 Apple etkinliği hakkında detaylar…

Daha önceki Apple etkinlikleri gibi, bu etkinlikte sanal olarak gerçekleşecek ve Apple Park’tan yayınlanacak. Apple, MacBook Pro 2021 (14 inç), MacBook Pro 16 inç 2021, AirPods 3 ve daha fazlası gibi söylentili ürünlerle geri dönebilir.

Bu yılın ilk Apple etkinliği 2021’de iPhone 13, Apple Watch 7, yeni iPad 9 ve bir iPad mini 6’nın lansmanını gördük. Ancak bu sefer yeni Mac’lere ve yeni bir M1X çipine büyük bir odaklanma bekliyoruz. 

Bu yılın sonundan önce gerçekleşebilecek tüm söylentilerle, Apple hayranlarını heyecanlı zamanlar bekliyor. Ancak takip edilmesi gereken çok şey var, bu yüzden bir sonraki Apple etkinliğinde nelerin duyurulabileceği hakkında bilmeniz gereken her şeyi özetledik.

Apple Etkinlik Tarihi ve Saati

Bir sonraki Apple etkinliği, 12 Ekim’de yapılan resmi davetiyelere göre bugün, 18 Ekim TSİ saat 20.00’de gerçekleşecek.

Apple Etkinliği Nasıl İzlenir?

Duyuruları gerçek zamanlı olarak görmek istiyorsanız. Apple etkinliğini olduğu gibi Apple.com‘da canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Apple etkinliğini YouTube üzerinden de izleyebilir ve bir hatırlatıcı kurabilirsiniz.

Apple Eylül 2021 Etkinliği: Ne Duyurulmuştu?

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro: iPhone 13 serisinin daha parlak ekranı, daha uzun pil ömrü ve güçlü kameraları, onu şimdiye kadarki en iyi iPhone serisi yapıyor. iPhone 13 Pro’nun uyarlanabilir 120Hz ekranı da harika görünüyor.

Apple Watch 7 : Watch 7, geçen yılki modele kıyasla daha büyük ekranlara ve daha kıvrımlı bir kasaya ve daha parlak bir ekrana sahip.

iPad (2021) : Kademeli bir yükseltme olmasına rağmen, iPad 2021, harika bir ekran, sorunsuz performans ve iyi pil ömrü sunan eski bir tasarıma sahip iyi yapılmış bir tablet olarak yerini aldı.

iPad mini (2021) : iPad mini 6 2021, inanılmaz derecede taşınabilir, hafif tasarımı ve hızlı A15 Bionic işlemcisiyle ihtiyacımız olan küçük ama güçlü iPad unvanını aldı.

Yayınlanan içeriklerimizden ilk siz haberdar olmak ve gündemi yakın takibe almak için web sitemize buradan abone olabilirsiniz. Etkinlik detayları ve daha fazlası için takipte kalın…

Ürün incelemeleri, tanıtım ve teknoloji ağırlıklı youtube kanalımıza buradan erişebilirsiniz.

Yorum Yap