1. Ana Sayfa
  2. Genel

Aşk Mantık İntikam Dizisi 22. Bölüm ve Ayrıntıları

Aşk Mantık İntikam dizisinin heyecanla beklenen 22. bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümün detayları..


Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam yeni bölüme ile ekranlara geliyor. İşte Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu…

Heyecanla izlenen Aşk Mantık İntikam adlı dizinin yönetmeni Murat Öztürk, senaristler ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal kaleme almıştır. Her cuma gününde yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaktadır. Başrolleri Burcu Özberk ile İlhan Şen paylaşmaktadır.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Uyarlama Mı?

Aşk Mantık İntikam dizisi Cunning Single Lady isimli Kore dizisinden uyarlanmıştır. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin her bir yeni bölümü heyecanla merak ediliyor. Romantik komedi tarzda olan dizisinin konusu nedir? Aşk Mantık İntikam oyuncuları kimlerdir? Konuya ilişkin detaylar yazımızda…

Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir?

Esra garsonluk yaparken hayatın zorluğundan sıkılarak hayat standardının değişmesi amacıyla Mühendis olan Ozan ile mantık evliliği yapmıştır. Fakat bu evlilikte birtakım zorluklar yaşayınca evliliğini bitirmek durumunda kalmıştır. Boşanmanın akabinde Ozan yazılım şirketi kurup çok zengin, varlıklı bir hale gelmiştir.

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları Kimdir?

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in bulunduğu yapımda; Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarısıyla ün salmış isimler de rol almaktadır.

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm Fragmanı

Aşk mantık intikam dizisinin 22. bölüm fragmanı izlemek isterseniz buradan gerekli videoda ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için takipte kalın Yazıplus’ta kalın.

Yorum Yap