Defolu Laminat Parke Fiyatları

Defolu Laminat Parke Fiyatları 2022

Defolu laminat parke fiyatları ve özellikleri gibi birçok bilgi içeren bu içeriğimizi sizler için hazırladık. Yeni laminat parke yaptırmak isteyen veya inşaatlarda kullanılan defolu laminat parke ürünleri hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamaya çalışacağız.

Defolu Laminat Parke Nedir?

Günümüzde her şeye zam geldiği gibi laminat parke ürünleride her geçen gün fiyatları artmaktadır. Bu yüzden laminat parke yaptırmak isteyen inşaat şirketleri veya kişiler defolu laminat parke ile bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Defolu laminat parke, fabrikada üretilirken ufak hatalar ile karşılaşılan ve hafif kusurlu ürünlerdir. 

Bu defolu laminat parkelerden bahsederken kullanılamaz olanlardan bahsetmiyoruz. Yukarıda belirttiğimiz gibi hafif kusurlu olan ürünler defolu olarak geçiyor. Bunlara örnek vermek gerekirse; üretimdeki renk hataları ve renk solması, orjinal desenlere sahip olmaması ve desen farklılıkları ve bunlara benzer kusurlardır.

Defolu Laminat Parke Fiyatları Ne Kadar

Defolu Laminat Parke Fiyatları

Defolu laminat parke fiyatları yaklaşık olarak sıfır ürünlere göre %40 – %50 daha ucuzdur. Orjinali ile aynı şekilde defolu laminat parke fiyatlarıda metre kare üzerinden hesaplaması yapılarak satılmaktadır. Defolu olan parke fiyatlarıda marka ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden bu içeriğimizde defolu lamina parke fiyatları hakkında ortalama olarak fiyat vereceğiz. En çok tercih edilen bazı parke markaları arasında, defolu parke fiyatları aşağıdaki gibidir.

Laminat Parke Markaları:  Defolu Laminat Parke Fiyatları: 
Stepclick (Petra Meşe) Ortalama 35 TL civarında defolu laminat parke fiyatları bulunuyor.
Varioclic Vario Wood Ortalama 50 TL civarında defolu laminat parke fiyatları bulunuyor.
Asur Parke Ortalama 45 TL civarında defolu laminat parke fiyatları bulunuyor.
Vario Soft (Kristal Meşe) Ortalama 40 TL civarında defolu laminat parke fiyatları bulunuyor.

Yukarıdaki defolu laminat parke fiyatları farklı kaynaklardan alınan bilgilerin ortalamasıyla sunulmuştur. Fiyatlandırmalar 1 metre kare parke üzerinden bilgi verilmiştir. Fiyat farklılıkları gösterebilmektedir. En iyi fiyat bilgisini satın alacağınız markaların satış temsilcilerinden alabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca ikinci el ürünler konusunda ülkemizde en çok kullanılan sahibinden sitesinden aramalarda yaparak fikir ednebilirsiniz. Örneğin: Sahibinden’e “defolu laminat parke” yazarak, çıkan sonuçlara göz atabilirsiniz.

Defolu Laminat Parke Nereden Alınır?

Defolu laminat parke fiyatlarına göz attınız ve artık kararınızı bu ürünlerden yana kullandınız. Fakat defolu laminat parke nereden alınır bu konuda hiçbir bilginiz yok. İçeriğimizin son kısmında merak ettiğiniz bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Defolu laminat parkeleri; ürünlerin fabrika satış noktalarında, bulunduğunuz bölgede bayi olan parke hizmeti sunan işletmelerde ve parke imalatı yapan işletmelerde bulabilirsiniz. Ayrıca defolu parke almak için en yakınınızdaki parke ustaları / işletmeleri ile iletişime geçerek, hem defolu hem de ikinci el parke satın alma imkanınız bulunuyor.

Buna benzer içeriklerimizi daha fazla incelemek için, YaziPlus – Anasayfa linkinden son eklenen içeriklere göz atabilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version