1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Gelecek Vaat Eden Coinler


Gelecek vaat eden coinler yazımız ile özellikle 2022 yılında kripto para piyasasında en çok merak edilen ve uzmanlar tarafından dikkat çeken kripto paralar ile ilgili bilgi vereceğiz. Herkesin merak ettiği gelecek vadeden coinler konusunda sizde düşüncelerinizi en alt kısımdan yorum olarak iletebilirsiniz.

Gelecek Vadeden Coinler – 2022’de Hangi Coin Değerlenir?

Kripto para yatırımları özellikle ülkemizde son birkaç yıldır popüler hale geldi. Birçok kişi artık kripto para piyasası hakkında fikir sahibi diyebiliriz. En çok merak edilen sorular ise gelecek vaat eden kripto paralar neler olacak, hangi altcoinler gelecek yıllarda daha iyi kazanç sağlayabilir gibi birçok konu araştırılıyor.

YaziPlus olarak sizler için uzman analistler, uzmanlar ve bazı yapay zeka destekli platformlar üzerinden araştırdığımız verilere dayalı gelecek vaad eden altcoinler ile ilgili yazımızı hazırladık.

Listelediğimiz gelecek vadeden altcoinler ile ilgili çok detaylı bilgilere yer veremeyeceğiz. Projelerini göz önünde bulundurarak sizlere basit, akıcı ve en çok merak edilen kısımları hakkında içeriğimizi sunacağız.

Gelecek Vaad Eden Altcoinler

Şimdi birlikte gelecek vaad eden altcoinler listesini inceleyelim. Unutmayalım ki, bu altcoinler ile ilgili hazırladığımız yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yatırım yapmadan önce gelecek vadededen altcoinler hakkında daha fazla araştırma yapmalı, haberleri takip etmeli ve projelerin gidişatları ile ilgili daha net bilgilere sahip olmanız gerekiyor.

Bu yüzden kripto paralara yatırım yapmadan önce tek bir kaynağa bağlı kalmadan, kendi araştırmalarınız ve uzman görüşlerini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Gelecek Vadeden Altcoinler Listesi 2022
Gelecek Vadeden Altcoinler Listesi 2022
  • Ethereum (ETH) – Uzun vadeli yatırımlar için güvenilir ve uygun

Gelecek vaad eden altcoinler listesinin 1. sırası: Herkesin tahmin edebileceği gibi, Bitcoin’den sonra en güvenilir kripto para birimi Ethereum bu listemizde birinci sırada yer alıyor. Birçok uzman gelecek vadeden altcoinler konusunda Ethereum’un Bitcoin’den daha yüksek fiyatlara ulaşabileceği konusunda yorumları bulunuyor. Yakında yapılacak olan birçok güncelleme ile kripto paranın değerinin daha fazla artacağı yönde görüşler var. Özellikle uzmanlar Ethereum 2.0 güncellemesini bekliyor, bu güncelleme sonrasında hızı ve önemi çok daha fazla artarak değer kazanacağı yönünde

  • Aave (AAVE) – En iyi DeFi projesi olarak nitelendiriliyor

Gelecek vaad eden altcoinler listesinin 2. sırası: Aave birçok uzman tarafından önerilen DeFi projeleri arasında yer alıyor. Bu yıl ve gelecek yıllarda DeFi projeleri birçok işlemi kolaylaştıracağından dolayı değerlenecek gözüyle bakılmaktadır. Özellikle bu alanda AAVE coin ilk sırada bulunuyor. Akıllı sözleşmeler aracıyla ‘likidite havuzları’ sayesinde faiz ve teminat oranları otomatik olarak belirlenmektedir.

  • Shiba Inu (SHIB) – Meme Coin’ler arasında satın alınabilecek en iyi kripto para 

Gelecek vaad eden altcoinler listesinin 3. sırası: Gelecek vadeden altcoinler arasında en çok merak edilen ve sıralamada acaba olabilecek mi dediğimiz Shiba Inu olduğuna eminim. Bu meme coin uzun süredir gündem de ve en çok konuşulan kripto paralar arasında yer alıyor. Ekim 2021 tarihinde çıkmasıyla beraber Dogecoin’e benzerliği ile ön planda diyebiliriz. Uzmanlar Shiba Inu kripto parasının daha fazla gündemde kalacağını ve 2022 yılında gelecek vadeden altcoinler sıralamarında yer alıyor.

  • Cardano (ADA) – Profesyonel geliştirme ekibine sahip altcoin

Gelecek vaad eden altcoinler listesinin 4. sırası: Cordano uzun bir süre zorlu süreçten geçti ve birçok olumsuzlukla karşılaştı. Bu yıl içerisinde tekrardan kendisini toparlayarak gücünü ortaya koymuş oldu. Açık kaynak kodlu blok zincirinin, geliştiricileri her biri konusunda uzman ve profesyonel diyebiliriz. Gelecek vaat eden kripto paralar arasında uzmanların en çok yorum yaptığı alcoinler arasında her zaman görüyoruz. Bu yüzden projeyi yakından takip etmenizi ve uzman yorumlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Decentraland (MANA) – En iyi metaverse projesi olarak konuşuluyor

Gelecek vaad eden altcoinler listesinin 5. sırası: Yaklaşık 1 yıllık süreçte Metaverse konusu hem ülkemizde hem de dünyada popülerlik anlamında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle Facebook, Microsoft ve Samsung gibi büyük markaların bu alanda yaptığı büyüleyici yatırımlar Metaverse’nin geleceği ile ilgili aslında bize çok açık bir şekilde fikir verebiliyor diyebiliriz.

Decentraland yani Mana coin, metaverse projeleri arasında en iyi olan altcoin olarak konuşuluyor. Özellikle Samsung bu kripto para ve platform ile yaptığı iş birliği ile çok ses getirdi. Bunun yanı sıra dünyanın ilk sanal müzesinin açılması gibi onlarca haber yer alıyor.

Decentraland İnceleme Klavuzu

Yukarıdaki linkten CoinProjeleri.NET sitesinin hazırlamış olduğu Decentraland tanıtımı ve incelemesi konusunu inceleyebilirsiniz. MANA coin, gelecek vadeden altcoinler arasında yüksek potansiyele sahip diyebiliriz.

Gelecek vadeden altcoinler ile ilgili yukarıda size en çok konuşulan ve güvenilen 5 kripto para projesinden bahsetttik. Sizde araştırmalarınıza, düşüncelerinize ve okuduğunuz haberlere dayanarak gelecekte hangi altcoinin değerleneceğini düşünüyorsanız bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızda neden o altcoin değerleneceği hakkında da fikir verirseniz, yazımızda sizin isminizi geçirerek güncelleme yapabiliriz. :)

Yorum Yap