1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Huawei, FreeBuds Studio’yu Tanıttı


Hafif piramit şeklindeki bu kulaklık 65×42 mm ölçülerinde nispeten büyük, iyi ve yalıtımlı bir uyum sunmaktadır. Ayrıca, çeşitli kafa şekillerine ve boyutlarına sahiptir. Siyah veya altın (Gold) renk seçenekli olarak satışa çıkmıştır.

Huawei FreeBuds Studio Dinamik Aktif Gürültü Önleme Özelliği

Otomatik olarak açılıp kapanma algılaması mevcut. Ayrıca gelen çağrıları güçlendirmek ve arka plan gürültüsünü en aza indirmek için çok yönlü mikrofonlu çağrı gürültü azaltma sistemi de bulunmaktadır. 

Çift antenli kulak üstü kablosuz kulaklık, çok yönlü sinyal kapsamı sunmaktadır. Bu nedenle bağlantılar oldukça sağlamdır. Huawei, aktif gürültü iptal sistemini dinamik olarak adlandırıyor ve ortama uyum sağlayabilen bir üçlü gürültü engelleme modu sunmaktadır.

Kulaklıklar, ortam gürültüsü iptali ile birleştiğinde 40dB’ye kadar etkili olduğunu iddia eden çift katmanlı, ses kesici kulaklık yapısıyla ANC‘yi artırır. İstenmeyen ortam sesini aktif olduğundan engelliyor.

 eşzamanlı bağlantıları destekleyen Bluetooth 5.2 özelliğinin bir sonucu olan çift Bluetooth bağlantısını destekler. Bu, iki cihazı aynı anda bağlayabileceğiniz anlamına gelir; bu, bir dizüstü bilgisayarda çalışıyor ve cep telefonunuzu dinliyorsanız bir nimettir.

Kulaklık, ayrıca Huawei’nin 960 kbps iletim hızına sahip tescilli L2HC kablosuz ses codec’ini kullanmaktadır. Bununla birlikte, bu yalnızca markanın EMUI 11 veya üstünü çalıştıran Mate 40 veya P40 serisi akıllı telefonlarıyla çalışmaktadır.

Huawei FreeBuds Studio’yu Satın Almalı Mısınız?

FreeBuds Studio kulaklıklarının tarzını araştırırsanız, bu kutular kesinlikle araştırmaya değer. Huawei’den beklediğiniz gibi, yüksek kaliteli bir yüzeye sahiptir.

FreeBuds Studio, Sony’nin gürültü engelleme muadil olabilir, ancak bu markanın WH-1000XM3‘ü şu anda bu Huawei kulaklıklarından daha ucuz yaklaşmıyor ve saf ses coşkusu için bir çift Marshall Major IV size daha iyi bir kalite sunacaktır.

Huawei FreeBuds Studio yüksek kaliteli biz hizmet sunarak kullanıcıları memnun etmeye yönelik bir cihazdır.

Yorum Yap