1. Ana Sayfa
  2. Genel

Kısa Saç Modelleri


Kısa saç modelleri konusu hem kadınlar hem de erkekler tarafından son yıllarda popüler hale geldi. Özellikle kısa saç modelleri erkek konusunda 2021 yılında futbolcular ve bazı ünlülerin yaptırdığı tarzlar oldukça fazla ses getirdi. Sadece erkeklerde değil, kısa saç modelleri kadın konusu da epey aranıyor.

Bu içeriğimizde hem erkek hem de kadınlarda kısa saç modelleri ile ilgili görselleri ve bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca bu konu hakkında tarz ve fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Kısa saç modelleri neden tercih ediliyor?

Kısa saç modelleri, hem kadınlarda hem de erkeklerde özellikle bakımı kolay olduğundan dolayı tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra, son zamanlarda popüler olan film oyuncuları, futbolcular ve şovmenler kısa saç modelleri konusunda daha fazla dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Zaman zaman bu tarz ve modeller farklılık gösteriyor.

Kısa saç modelleri 2021 – 2022 daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Daha geçmişe döndüğümüzde 1990’lı yıllarda daha fazla şekilli saçlar, farklı yapılar vardı. Daha da geriye döndüğümüzde 1970-80’lerde uzun saçlar oldukça popülerdi. Giyim konusunda olduğu gibi saç modelleri konusu da dönem dönem farklılık gösteriyor.

Kısa Saç Modelleri Erkek – 2022’nin Öne Çıkanları

Erkek kısa saç modelleri kullanım açısından hem klasik giyim hem de modern giyim konusunda oldukça kullanışlı diyebiliriz. İçeriğimizin bu kısmında sizin için hazırlamış olduğumuz kısa saç modelleri erkek görsellerinin özellikle 2021 ve 2022 yıllarında öne çıkan stilleri görebilirsiniz. Sadece günümüz değil geçmiş zamanda ki ünlülerin erkek kısa saç modelleri konusunda da paylaşımları yapacağız.

Erkek kısa saç modelleri neden avantajlı?

Kısa erkek saç modelleri genel olarak uzun saçlara göre rahat ve bakımı oldukça kolaydır. Bununla birlikte kesim olaylarında kısa saç modelleri daha risksiz diyebiliriz. Burada ne demek istedim? Yani kesim yapılacağı şekli biraz daha basit ve kolay olacağından dolayı uzun saçlara göre kuaförler tarafından daha kolay ve hızlı yapılabilir. Bu yüzden herhangi bir kesim hatası riski daha az olur.

Uzun saçlar neredeyse her gün özel bakım gerektiriyor. Bunun yanı sıra maliyet açısından da özel şampuanlar, bakım kremleri ve yağları gerekebiliyor. Kısa saç modelleri ile ilgili böyle bir gereksiniminiz yok. Özel bir çaba göstermenize de gerek yok. O yüzden kısa saç modelleri, uzun modellere göre oldukça avantajlıdır.

Erkek kısa saç modelime nasıl karar vermeliyim?

Genel olarak erkekler kısa saç modeli seçimlerinde çok kararsız kalabiliyorlar. Fakat burada asıl dikkat etmemiz gereken nokta giyim tarzımız ve yüz şeklimiz diyebiliriz. Bu yüzden kuaförünüze herhangi bir stil göstermeden veya uygulatmadan önce, kişisel olarak kendinizi analiz etmeniz gerekiyor.

Modern veya spor giyinen kişi ile klasik giyinen kişinin kısa saç modeli aynı olmayacaktır. Yuvarlak hatlı yüz ile uzun bir yüz yapısına sahip olan kişinin de kısa saç modeli aynı olmaz. Bu yüzden karar verirken bu gibi kriterleri göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Erkek Kısa Saç Modelleri 2022 – Sizin için hazırladık

Erkek kısa saç modelleri arasında beğendiklerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından görseller iletebilir ve ileteceğiniz görselleri de konumuza ekleyebiliriz. Gelelim en çok tercih edilen erkek kısa saç modellerine…

Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 1
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 1
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 2
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 2
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 3
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 3
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 4
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 4
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 5
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 5
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 6
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 6
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 7
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 7
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 8
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 8
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 9
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 9
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 - Model 10
Kısa Saç Modelleri Erkek 2022 – Model 10

Kısa saç modelleri erkek konusunda biz çok fazla model yerine en çok tercih edilen 10 modeli burada sizlerle paylaştık. Eğer ki bu modeller haricinde yüzlerce görsel görmek ve incelemek istiyorsanız. Google görsel arama kısmına “short man hair 2022” yazabilir veya buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri Kadın 2022 – Kendi tarzınızı yaratın!

Kısa saç modelleri kadınlarda bu yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlandığını söyleyebiliriz. Özellikle düz saç yapısına sahip kadınlar kısa saç modeli kullanımı konusunda oldukça şanslılar. Genel olarak kadınlarda kısa saç modeli her yüz yapısına uymadığı ve yakışmadığı algısı vardır. Fakat son yıllarda neredeyse buna örnek verebilecek yüzlerce kısa saç modelleri kadın ünlü ve oyuncuları gördük görüyoruz.

Kadın kısa saç modeli avantajları

Kadın kısa saç modeli veya erkek kısa saç modeli avantajları aslında neredeyse aynı bunlarda ayrım yapmak zor. Her ikisi içinde kullanımı ve bakımı rahat olduğu için tercih ediliyor. Kadınlarda genel olarak kendi tarzını yaratmak ve kendi stili ile giyinen kadınlar son yıllarda kısa saç modelleri tercih etmeye başladı.

Uzun saçların kırılmasından, bakımından ve gün içerisinde saçlarına çok fazla vakit ayıranlar için harika bir seçim olabilir. Kısa saç modelleri kadın konusunda sizler için yine en çok tercih edilen 10 modeli paylaşacağız. Kadın kısa saç modelleri konusunda sizlerinde düşüncesi ve farklı yorumları varsa yorumlar kısmından bize bunları iletebilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 1
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 1
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 2
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 2
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 3
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 3
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 4
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 4
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 5
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 5
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 6
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 6
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 7
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 7
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 8
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 8
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 9
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 9
Kısa Saç Modelleri Kadın - Model 10
Kısa Saç Modelleri Kadın – Model 10

Kısa saç modelleri kadın konusunda dünyada özellikle ünlüler tarafından en çok tercih edilen 10 modeli sizlerle paylaştık. Sizlerde kısa saç modelleri ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilir ve beğendiğiniz modelleri sizin sayenizde konuya ekleyebiliriz. :) Ayrıca kadın kısa saç modelleri ile ilgili daha fazla görsel incelemek istiyorsanız Google görsel arama kısmına “short hair women 2022” yazabilir veya buraya tıklayarak görüntüleyebilrisiniz.

Kısa saç modelleri konulu içeriğimizi incelediğiniz ve okuduğunuz için teşekkür ederiz. YaziPlus olarak sizlere her geçen gün güncel içerikler sunmaya ve devam edeceğiz. Anasayfamızı ziyaret ederek, en son eklenen yazıları görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap