1. Ana Sayfa
  2. Genel

Pi Coin Hangi Borsada


Pi Coin hangi borsada sorusu kripto para yatırımcıları ve Pi Netwok ile kazım işlemi yapan kişiler tarafından merakla araştırılan konudur. Daha önce internet sitemizde sizler için “Pi Network ne zaman değer kazanacak” içeriğimizi yayınlamıştık.

Bahsettiğimiz içeriğimizde olduğu gibi Pi Coin herhangi bir borsada olmadığını ve henüz mainnet çalışmasının tamamlanmadığının altını çizmiştik. Gelelim merak edilen Pi Coin hangi borsada sorusunun cevabına!

Pi Coin Hangi Borsada

Pi Coin hangi borsada sorusunun cevabı halen aynı şekilde uzmanlar tarafından beklenen sürümün yayınlanması bekleniyor. Pi coin tarafından yapılan açıklamalarda çalışmaların devam ettiği ve yakın zaman içerisinde mainnet sürümünün yayınlanacağı ve borsalara gireleceği açıklanacaktır.

Pi Coin bildiğimiz gibi bir yılı geçik süredir hayatımızda ve halen gündem konusudur. Telefonlardan üretilen pi coinlerin şuanda herhangi bir değeri bulunmamaktadır.

Pi Coin Hangi Borsada
Pi Coin Hangi Borsada
  • Pi Coin Borsaya Girince Ne Olacak?

Pi Coin hangi borsada sorusundan sonra merak edilenler arasında borsaya girince ne olacak konusu da merak ediliyor. Borsaya girince projenin hedeflemiş olduğu Pi Network üzerinde ürün ve hizmetlerin satışı başlayacaktır. Aynı zamanda borsada listeleneceğinden dolayı değer kazanacaktır.

  • Pi Coin Ne Kadar Olur?

Bu soruya cevap vermek oldukça zor. Uzmanlar ve yapay zekalı uygulamalar tarafından yapılan açıklamaları inceleyebili ve takip edebilirsiniz.

Pi Coin hangi borsada sorusunun net ve kesin cevabı: Şuanda herhangi bir borsada bulunmamatakdır. 

Bir kripto paranın hangi borsada satıldığını öğrenmek için https://coinmarketcap.com/ internet sitesini kullanabilirsiniz. Örneğin, Pi Coin hangi borsada olduğunu merak ediyorsanız arama kısmına PiCoin yazarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Sonrasında en alt kısımda listelenen borsaları inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap