1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Pi Network Ne Zaman Değer Kazanacak?


Pi network ne zaman değer kazanacak konusu birçok kripto para takipçisi ve yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Bizde bu içeriğimizde pi network ne zaman borsaya girecek ve ne zaman çıkacak gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını elimizden geldiğince paylaşmaya çalışacağız.

Pi Network – Pi Coin Nedir? 

Kısaca bundan bahsedelim, Pi coin geçtiğimiz yıllarda üç ortak girişimci tarafından kurulmuştur. Pi Network amacı, birçok kripto paraya benzer şekilde kullanıcıların ürün ve hizmetlerini Pi coin aracılığyla almaya sağlayan bir projedir. Daha fazla bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle ülkemizde telefon üzerinden kazım (mining) işlemi yapılmasıyla ünlü oldu. Yıllar geçmesine rağmen kullanıcılar bir umutla cihazlarında uygulamaları çalıştırarak Pi coin kazanıyorlar. Fakat kazanılan bu coinlerin henüz hiçbir getirisi ve değeri yok. Pi Network ve coin kazan kullanıcıların en çok merak ettiği sorular ise “Pi Network ne zaman değer kazanacak” ve “Pi Network ne zaman borsaya girecek” bizde bu konu hakkında yorum ve fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek
Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek

Pi Network Ne Zaman Değer Kazanacak

Pi network ne zaman değer kazanacak sorusuna şuanda hiçbir uzman direkt olarak cevabını veremiyor. Pi coin değer kazanması için öncelikle projenin mainnet sürümüne geçmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra yapılacak olan anlaşmalara göre Pi Network ve Pi Coin mevcut borsalarda yayınlanması gerekiyor.

Borsaya giriş evresi için şuan da herhangi bir adım atıldığı söylenemez. Özellikle son bir yıldır bu alanda herhangi bir gelişme sağlanmadı. Pi Network ne zaman değer kazanacak ile ilgili makalemizi aldığımız haberler, duyuru ve uzman yorumlarına göre tekrar tekrar güncelleyeceğiz.

Şuanda sistem kendi düzenini oturtmadan ve mainnet yani ana sürüme geçmeden, Pi network ne zaman değer kazanacak sorusuna cevap vermek oldukça zor. Bu konu hakkında kurucuların yayınlayacağı haberleri ve duyuruları takip etmekten başka hiçbir şans bulunmuyor. Bu yüzden Pi Network ile ilgili doğrudan kendi Twitter ve diğer sosyal medya adreslerini takip etmenizi öneririz. Pi Network ne zaman değer kazanacak konusunda en net bilgiyi oralardan alacaksınızdır.

Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

Pi Network ne zaman borsaya girecek sorusuna da aslında yukarıda yanıt verdik. Fakat bunu da yine ayrı başlıkta sizler için belirtmek istedik. Borsaya girmesi için ana sürümün tüm kontrolleri yapılması ve yayınlanması gerekiyor. Aslına bakacak olursak bu kadar süre içerisinde bu kripto para biriminin çıkması ve yayınlanması lazımdı, fakat kurucular halen neyi bekliyor bilmiyoruz. :)

Pi Network ne zaman borsaya girecek konusunda şirketten ve proje kurucularının vereceği haberlerden başka hiçbir şansınız bulunmuyor. Ancak bu yıl içerisinde eğer ki bir gelişme olursa sizin için oluşturduğumuz Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek içeriğimizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.

Kısaca: Pi Network’ün ne zaman borsaya gireceği henüz belli değil. Tamamen projeyi geliştiren uzmanlara bağlıdır.

Sizin için hazırladığımız ve dikkatinizi çekebileceğinizi düşündüğümüz “Gelecek Vaad Eden Altcoinler” içeriğimizi incelemek için tıklayın.

Yorum Yap