1. Ana Sayfa
  2. Genel

Rüyada Tabak Görmek


Rüyada tabak görmek, genelde iyiye yorumlanır. Rüyada temiz bir tabak gören kimse çok para kazanacaktır. Rüyada tabak gören kişi, kırılsa da duygusal olarak paramparça olsa da çok daha keskin bir hal alacaktır. Daha keskin parçalara ayrılan kişi, hasımları için daha büyük bir tehdit olacaktır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada porselen görmek, sabırlı ve sağlam karakterli olduğunuza işarettir. Bunun sebebi porselen ağır ve sağlam bir maddedir. Kolay kolay dağılmaz, darbe yese de dimdik durmayı bilir.

Rüyada Kirli Tabak Görmek

Rüyada kirli tabak görmek, genellikle helal olmayan kirli kazanca işarettir. Önceden yaptığınız hatalar veya pişmanlıklar bu zamanlarda önünüze düşebilir. Ayrıca başka kaynaklara göre rüyada kirli tabak görmek, evlilikteki sorunların tekrar canlanması ve gün yüzüne çıkması anlamına gelebilir.

Rüyada Tabak Kırıldığını Görmek

Rüyada tabak kırıldığını görmek, ilk başlarda kötü bir izlenim yaratır. Sanki hayatınız paramparça olacak gibi hissedebilirsiniz. Fakat durum aslında tam tersidir. Çünkü tabak kırıldığında paramparça olur. Ufak tabak parçaları çok keskindir. Dokunulmaz, çok güçlüdür.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; rüyada tabak kırıldığını görmek, sizi üzen olaylar olsa da çok daha güçlü ve keskin birine dönüşeceğinize işarettir.

Rüyada Cam Tabak Görmek

Rüyada cam tabak görmek, sizin şeffaf bir yaşam tarzı belirlediğinizi gösterir. Bu şeffaf yaşam tarzı şu anlama gelir; cam sert ve dayanıklı bir maddedir. Fakat içi gözükür, bir şey saklayamaz. Bu durum yine de camı korumaz veya güçsüz yapmaz.

Yine de cam gibi şeffaf kimseler arkasında duran insanlara, bilmeyerek zarar verebilir. Bu durumda üzülen taraf olabilirsiniz. Şeffaf biri da olsanız, her şeyinizi ortaya dökmemekte fayda var.

Yorum Yap