1. Ana Sayfa
  2. Genel

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada tavşan görmek, en iyi rüyalardan biridir. Çünkü rüyasında tavşan gören kişi, adeta tavşan gibi başarıdan başarıya; zaferden zafere zıplayacaktır. Rüyasında tavşan gören kişiyi inanılmaz bir bolluk bereket, bir duygusal doyum beklemektedir.

Rüyada Gri Tavşan Görmek

Rüyada gri tavşan görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir mal kaybına hazır olmasına işarettir. Genelde rüyasında gri tavşan gören kişiler, maddi yönden büyük hasarlar almaktadır. Yine de bu kişinin düşüşünün kısa olacağı da rivayet edilir.

Rüyada Tavşan Sürüsü Görmek

Rüyada tavşan sürüsü görmek, büyük bir toplulukta işe gireceğinize yorulur. Rüyasında tavşan sürüsü gören kişi, çok büyük ekiple uzun süre çalıştıktan sonra büyük bir başarı kazanacaktır. Bu başarı kesinlikle kişinin emeklerine değecektir.

Rüyada Tavşan Beslemek

Rüyada tavşan beslemek, gören kişi evliyse gelecek çocuğa işarettir. Bu çocuk kesinlikle hayırlı bir evlat olacaktır. Eğer evli değil ise kişinin özlediği birinin çıkagelmesi işten bile değildir.

Tavşan

Rüyada Tavşan Öldürmek

Rüyada tavşan öldürmek, genelde kişinin çocuğunun başına bir iş geleceğine işarettir. Rüyasında tavşan öldüren kişinin çocuğu yakın zamanda bir kaza geçirebilir.

Rüyada Tavşan Yavrusu Görmek

Rüyada tavşan yavrusu görmek, kişinin eli açık; gönlü zengin olduğuna işarettir. Rüyasında tavşan yavrusu gören kişiler ihsan sahibi kabul edilir. Bu kişiler, yardımseverlikten asla vazgeçmemelidir.

Rüyada Tavşan Isırması

Rüyada tavşan ısırması, rüya sahibinin emeklerinin boşa gitmesi anlamına gelir. Uzun uğraşlar verilen ilişkilerin, projelerin çöpe gitmesi beklenebilir.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Rüyada siyah tavşan görmek, ileride gelecek kaygı ve endişelere işaret olabilir. Rüyasında siyah tavşan gören kişinin çevresinde, çok yakın olmadığı birinin ölümü gerçekleşebilir. Kısaca rüyada siyah tavşan görmek, yas tutmaya işarettir denilebilir.

Yorum Yap