1. Ana Sayfa
  2. Genel

Rüyada Tavuk Görmek


Rüyada tavuk görmek iyiye işarettir. Çünkü tavuk emeği ve kazancı simgeler. Rüyasında tavuk gören kişiler, ufak tefek eksikler de olsa hayatını düzene koyacaktır. Bu eksikler kişi tarafından kafaya takılmamalıdır, olayların iyi tarafına odaklanılmalıdır.

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada çiğ tavuk görmek, rüyayı gören kişinin önündeki engelleri kısa süre içerisinde aşacağı anlamına gelmektedir. Fakat engeller kalkana kadar kişi sabırlı olmalıdır, hataya yer vermemelidir.

Rüyada Tavuk Saldırması

Rüyada tavuk saldırması, genellikle hatalı bir evlilik veya anne baba sözü dinlenmemesi anlamına gelir. Kişinin mutsuzluğunun sebebi budur. Hatalı bir evlilik, kişiyi rahatsız etmektedir.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

Rüyada tavuk sürüsü ya da çok fazla tavuk görmek, bolluğa işarettir. Genellikle rüyasında tavuk sürüsü gören kişiyi çok fazla para beklemektedir. Ayrıca bu paranın helal yoldan geleceği de kolaylıkla söylenebilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, çok yakın zamanda beklenmedik bir durumla karşılaştığınıza işarettir. Bu beklenmedik durum kesinlikle sizi çok şaşırtacaktır. Fakat iyi ya da kötü olduğuna dair bir şey demek pek mümkün değildir.

Rüyada Kahverengi Tavuk Görmek

Rüyada kahverengi tavuk gören kişi, bir süre boyunca mutlu olamayacaktır. İşleri peş peşe kötü sonuçlanacak ve para kaybedecektir. Kayıp verilen bölüm sadece para olmak zorunda da değildir. Kişinin kaybı aşk hayatı, arkadaşları, saygısı da olabilir.

Rüyada Yolunmuş Tavuk Görmek

Rüyada yolunmuş tavuk görmek, sizin artık hayat tarafından hırpalanmış olduğunuzu gösterir. Zamanla hem maddi hem de manevi olarak çok yıpranmış olabilirsiniz. Ayrıca rüyada yolunmuş tavuk görmek, çok fazla çalıştığınıza da işaret olabilir.

Yorum Yap