1. Ana Sayfa
  2. Genel

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş


VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş konusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. Bunun nedeni, VPN’lerin pahalı olması ve bazılarının güvenilir olmamasıdır. Ayrıca VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş zaten mümkündür.

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş - Nasıl Yapılır
VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş – Nasıl Yapılır

Yasaklı sitelere giriş için VPN kurmak şart mı?

Yasaklanmış olan internet sitelerine girip göz atmak istiyorsanız, bunun için VPN kurmanıza gerek yok. Tabi ki ücretli olan VPN programlarının birçok özelliği ve avantajı bulunuyor. Fakat amacımız sadece bir siteyi ziyaret edip sonrasında herhangi bir şekilde VPN’e ihtiyaç duymamaksa bunun için size VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş içeriğimizi hazırladık.

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş yapmak için birçok alternatif internet sitesi bulunuyor. Fakat bu internet sitelerinde rahatsız edici yüzlerce reklam ve virüs tehlikesi yer alıyor. Bu yüzden güvenilir ve tamamen ücretsiz olarak sunulmuş VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş yöntemini sizlerle paylaşacağız.

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri
VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri

Aşağıda sizin için tamamen ücretsiz ve güvenilir olan yöntemlerden bahsettik. Bu yöntemlerin VPN hızları yavaş olsada isteklerinize kısa vadeli çözümler üretecektir.

  • Opera VPN Özelliğini Kullanın

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş için en yaygın, ücretsiz ve güvenilir yöntemlerden biridir. Opera tarayıcısının içerisinde tamamen ücretsiz olarak sunulan VPN özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile bilgisayarınıza VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz.

  • Ücretsiz VPN Eklentileri Edinebilirsiniz

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş konusunda Opera kullanmak istemiyor ve VPN hızı sizi tatmin etmiyorsa, Google Chorme veya diğer platformlarda bulunan ücretsiz eklentilerden edinebilirsiniz. Bu VPN eklentileride aynı şekilde programların görevini görmektedir. Google Chorme Mağaza içerisindeki ücretsiz VPN’leri incelemek için tıklayın.

  • DNS Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş

Yukarıda verdiğimiz iki yöntem aslında size kısa süreli ihtiyaçlarınız için çözüm getirecektir. Fakat internette en çok aranan yasaklı sitelere giriş DNS ayarlarını da sizlerle paylaşmak istedik.

“8.8.4.4” ve “8.8.8.8” veya “77.88.8.8” ve “77.88.8.1“ bu adresleri kullanarak DNS ayarlarınızı değiştirebilir ve bazı yasaklı internet sitelerine ulaşabilirsiniz.

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş konusundaki içeriğimizi incelediğiniz ve okuğunuz için teşekkür ederim. Bu konu hakkında sizinde tecrübe, yorum ve deneyimleriniz varsa yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Teknoloji içeriğini incelemek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Yorum Yap