1. Ana Sayfa
  2. İnternet

WordPress Destek ve Bakım Hizmeti


WordPress destek hizmeti konusunda yıllarca kurumsal ve bireysel yüzlerce kişi tarafından ihtiyaç duyuluyor. Günümüzde hem işletmeler hem de internetten para kazanmak isteyen kişilerin ilk kapısı WordPress oluyor. Bunun nedeni; kolay kullanılabilir, uygun maliyetli ve diğer yazılımlara göre çok daha profesyonel geliştirilebilir olmasıdır. Bu içeriğimizi WordPress bakım hizmeti ve destek almak isteyen kişiler için hazırladık.

Profesyonel WordPress Destek Hizmeti Almalısınız!

WordPress çok avantajıyla tanınmasıyla birlikte, birçok dezavantajıda bulunuyor. Bunların en başında güvenlik açıkları, hız problemleri ve tasarımsal olarak çekilen sıkıntılar diyebiliriz. Daha önce hiç WordPress kullanmamış ve ilk kez web sitenizi oluşturacaksanız mutlaka uzmanında WordPress destek hizmeti almanızı öneriyoruz.

Neden WordPress destek hizmeti almalıyım?

Çünkü; İlk kez internet sitesi kuranlar veya bu alana giriş yapanlar genel olarak internette yer alan kaynaklara göre hareket edebiliyor. Bu kaynaklardan alınan bilgiler her zaman doğru olmayabiliyor hatta bazen problemlerde oluşturabiliyor. Şirketinizin veya şahsınıza özel olarak açacağınız internet sitesinin daha hızlı, güvenilir ve stabil çalışması için işin uzmanlarından destek almanız gerekmektedir.

Bu konuda destek almadan işlemleri sürdürürseniz, ileriki zamanda internet siteniz oldukça yavaş, güvensiz ve aynı zamanda arama motorları tarafındanda keşfedilemez hale gelebilir. Yani, projeniz en ufak yapacağınız yanlıştan dolayı başlamadan bitmiş olabilir!

WordPress Bakım Hizmeti Nedir?

WordPress bakım hizmeti, internet sitenizin belirli dönemlerde ihtiyaç duyduğu güncelleme ve geliştirmeleri kapsamaktadır. Herhangi bir şekilde bakım yapılmamış WordPress alt yapısına sahip internet sitesi her geçen gün daha fazla yorulur ve güvensiz hale gelir.

Web sitesi nasıl olurda yorulur? :) 

İnternet sitelerinin arka planında yüzlerce sorgu ve işlem gerçekleşmektedir. İnternet siteniz sağlıklı gözükse bile arka planda işler yolunda gitmeyebilir. Evet, ilk kez duyuyor olabilir ve garipsiyor olabilirsiniz. Fakat tıpkı insanlar gibi internet siteleride zaman içerisinde yorulur ve çökebilir. Bu yüzden bakıma ihtiyaç duyarlar. WordPress bakım hizmeti derkende tam olarak bundan bahsettik.

Kimden Hizmet Alabilirim?

WordPress destek hizmeti konusunda yüzlerce kişi / ajans bulunmaktadır. Bunları birbirinden ayıran özellikleri ise tecrübedir. İnternet sitenizi mutlaka WordPress destek ve bakım konusunda daha önce işlem yapmış kişilere teslim etmenizi öneririz. Özellikle bu alanda kurumsal referanslara sahip, ajanslarla çalışmanız sizin faydanıza olacaktır. Bizim önerimiz aşağıda! :)

Daha önce sizin için hazırladığımız “WordPress Blog Nasıl Açılır” içeriğimiz dikkatinizi çekebileceğinizi düşündük! İncelemek için tıklayın.

Yorum Yap