İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Youtube Reklamları Nasıl Kapatılır ?

Youtube Reklamları Nasıl Kapatılır ?

featured

Zamanımızın çoğunu artık neredeyse video sitelerinde geçiriyoruz. Video sitelerinin yanında sosyal medyada da oldukça zaman geçiriyoruz gerek oradan bilgiler öğreniyor gerekse yemek tariflerine oradan bakılıyor.

Youtube, Üreticilerin para kazanması ve firmaların reklamını yapması için kullanıcılarına reklam gönderimi yapmaktadır. Kullanıcılar reklam izlemekten sıkıldıklarından dolayı Youtube Premium‘a geçmektedirler. Fakat bazı kullanıcılar da Youtube Premium servisine geçmek yerine birtakım özellikleri aktif ederek veya eklenti kurarak Youtube reklamını kaldırmayı başarmışlardır.

Bunun yanında sadece Youtube değil istenmeyen reklamları engellemek için birtakım eklenti ve özelliklerin aktif edilmesi gerekiyor.

Youtube reklamlarını engellemek için eklentinin kurulması gerekmektedir. Eklenti kurmak için Adblock Plus yazmak yeterli olacaktır. Eklentiyi kurduktan sonra Youtube’a girince reklamların çıkmadığını göreceksiniz.

Youtube reklamlarını engellemek için kurulan eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Şu anda özel bir üniversitede Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı okuyorum. Uzun bir zaman Yazı+ için içerik ürettim. Artık emekliyim.

Yorum Yap